Värisilmä Karkkila ja Nummela – täyden palvelun pintamateriaalien erikoisliikkeet

Värisilmä Karkkilassa ja Nummelassa sinua palvelevat pintamateriaalien kokeneet ammattilaiset. Tutustu kattaviin palveluihimme sekä tuotteisiimme ja tule käymään sinua lähempään myymälään! Muistathan, että sinua palvelee tarvittaessa myös asennuspalvelumme.

Yhteystiedot

Värisilmä Karkkila

Yrittäjäntie 56
03600 Karkkila

p. 010 501 8620
karkkila@varisilma.fi

Aukioloajat

Arkisin 8-17
La 10–14
Kesälauantait 1.5.–31.8. 9-14

Kauppias
Johanna Anttila
p. 050 401 9002
johanna.anttila@askoanttila.fi

Myynti
Kati Forsström
p. 050 551 1015 tai 010 501 8621
kati.forsstrom@askoanttila.fi

Taloushallinto
Laura Nieminen
p. 050 373 8155
laura.nieminen@askoanttila.fi

Värisilmä Nummela

Tuusantie 3
03100 Nummela

p. 010 501 8625
nummela@varisilma.fi

Aukioloajat

Arkisin 8-18
La 9–14

Sisustusmyyjät
Annika Ronkainen / Mirja Vanninen
p. 010 501 8625
annika.ronkainen@askoanttila.fi
mirja.vanninen@askoanttila.fi

Kerro meistä kavereillesi